Eğitim:
Özel Ders Neden Daha Etkili?

Mersin Haber Ajans
 

Her kişi birbirinden değişik öğrenme yeteneklerine sahiptir. Kursiyerlerin mevcudiyeti, güdülenmesi ve konsantrasyon vaziyetleri bir değildir. Farklı kişilik yetenekleri sebebiyle kişiler; birbirinden farklı biçimde anlar, birbirinden farklı yöntemlerle daha efektif öğrenir, özel egzersiz ve öğrenme yollarıyla bilgiyi daha süratli idrak eder. Tüm bu çeşitlilikler ve sıkışık bir ders şartları dikkate alındığında, kursiyerlerin özel derse gereksinim duyması olağandır.

Özel Ders

Özel ders esnasında kursu kişilerin ihtiyaçlarına göre olulur, birey için en uygun öğretim yolu tetkik edilerek bu doğrultuda kurs sağlanır. Özel ders sırasında çocukların eksik ve tam gerekleri olan konulara yoğunlaşılır.

Özel dersin edindirdiği yetkiler şu şekildedir:

* Birebir öğrenme ile az sürede daha çok bilgi aktarımı edinirsiniz.
* Öğrenci-öğretmen iletişimi daha sağlıklı olacağından daha süratli öğrenirsiniz.
* Özel ders ile kalabalık ortamında soramadığınız soruları rahat bir biçimde sorarsınız.
* Özel dersler öğrenci odaklıdır; motivasyon ve arzunuza göre ara sayısı ve süresi verilir.
* Özel ders takvimini siz düzenlersiniz; size en müsait olan gün ve saatte öğrenme olanağına haiz olursunuz.
* Özel ders mekanınızı siz seçersiniz; arzu ettiğiniz herhangi bir konumda veya bizim yerimizde öğrenme imkanına haiz olursunuz.
* Özel dersler öğrenci yeteneklerine göre verildiğinden daha uygun ve verimli geçer.

Üniversite Özel Ders, Calculus Özel Ders, Lineer Cebir Özel Ders, Olasılık Özel Ders, Diferansiyel Denklemler Özel Ders, İstatistik Özel Ders, Programlama Özel Ders, Ekonomi Özel Ders, Finans Özel Ders, Elektrik Özel Ders, Makina Özel Ders, Elektronik Özel Ders ile Daha Hızlı Öğrenin.

İlkokul ve Ortaokul Özel Ders, Matematik Özel Ders, Geometri Özel Ders, Fizik Özel Ders, Kimya Özel Ders, Biyoloji Özel Ders, Tarih Özel Ders, Coğrafya Özel Ders, Türkçe Özel Ders, İngilizce Özel Ders, size gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Yabancı Dil Özel Ders, TOEFL Özel Ders, IELTS Özel Ders, TOEIC Özel Ders, GRE Özel Ders, GMAT Özel Ders, SAT Özel Ders, Kurumsal İngilizce Özel Ders, İş İngilizcesi Özel Ders, Konuşma İngilizcesi Özel Ders, Seyahat İngilizcesi Özel Ders, Elementary Özel Ders, Pre Intermediate Özel Ders, Intermediate Özel Ders, Upper Intermediate Özel Ders, Advanced Özel Ders, Hazırlık Atlama Özel Ders, Almanca Özel Ders, Fransızca Özel Ders, Çince Özel Ders, Rusça Özel Ders, Arapça Özel Ders, İtalyanca Özel Ders, İspanyolca Özel Ders size Yabancı Dil öğrenme konusunda yol gösterecektir.

Özel Ders; almak eğitim eğitimlerine göre daha masraflı görünebilir. Fakat özel dersler ile daha efektif öğrenip başarıya az sürede ulaşacak olmanız bunu faydaya uygun olarak çevirir. Özel dersler esnek olup biretlerin gerekliliklerine göre verildiğinden kısa vakitte başarıya götürür.

Özel ders süresince hoca insana en efektif yöntemlerini ve değerli ipuçlarını gösterir. Kalabalık derslerinin zıttına özel dersler; direkt öğrencinin gereksinimlerine ve arzularına odaklıdır. Kişilerin anlamadığı yerleri sorarken üstünde hiçbir özgüvensizlik duymaz ve öğrenmek istediği alıştırmaları utanmadan sorma fırsatına sahip olur.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

“Onarımı Bizden Okuması Sizden Projesi”...
Mersin Uluslararası Liman İşletmeciliği (MIP) ve Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV)...

Haberi Oku