Abdülsamet Gödeoğlu Nerelidir?

Abdülsamet Gödeoğlu Nerelidir?

Abdülsamet Gödeoğlu son zamanlarda kısa filmleri ile ön plana çıkan genç bir Radyo Televizyon ve Sinema oyuncusudur. Genç isim Kahramanmaraş doğumludur. 23 yaşında olan Gödeoğlu şu anda üniversite okuyor. Aynı zamanda liseyi ise Özel Beyza Lisesi’nde okudu.

Liseden mezun olduktan sonra üniversite sınavına girdi. Daha sonra ise çeşitli durumlardan dolayı mezuna kaldı. Öncelikle yurtdışında üniversite okuma kararı alarak mimarlık bölümünde 8 ay kadar okudu.

Sonrasında ise gerçekten istediği şeyin çocukluk hayali olan sinema olduğuna karar vererek Beykent Üniversitesi’nde radyo televizyon ve sinema bölümüne başladı. Çocukluk hayalinin peşinden gitmek adına bu bölümde hızlı bir şekilde yükseldi.

Radyo Sinema ve Televizyon Bölümünden Gödeoğlu

 

Yurtdışında mimarlık okurken karar değiştirerek radyo televizyon ve sinema bölümüne geçen Gödeoğlu, arkasında iz bırak bir sinemacı olmak istiyor. Ticaret sebebi ile çok sayıda insan ile diyalog kurmuş olan genç isim aynı zamanda halkın içinden gelen birisi olduğunu belirtiyor. Yurtdışı ve yurtiçinde birçok farklı yeri gördüğünü de belirtiyor ve birikimlerini en iyi şekilde yansıtmak istiyor.

Kendine ait bir ASG imajı oluşturmuştur. İsminin baş harflerinden oluşan bu kısaltma, onun kendine has oluşturduğu tarzını ve imajını yansıtıyor. Bölümünde birçok farklı işi yapan isim ilerde pişman olmamak adına her şeyi denemek istediğini söylüyor ve bu doğrultuda hareket ediyor.

İnstagram =sametgodeoglu

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir