Liposuction

Liposuction

Liposuction ameliyatları ile deri yüzeyinden oluşturulan kesilerle vücuttaki fazla yağ vakumlanarak alınır. Bu bir zayıflama ameliyatı değildir, liposuction fiyatları öğrenmeden önce bunu mutlaka bilmelisiniz. Sadece vücuttaki deformasyon düzeltilerek, vücut hatları ortaya çıkarılmaya çalışılır.

Liposuction Kimler İçin Uygundur?

Bölgesel incelme vücut konturu için yapılan bu ameliyatlar mutlak uzman bir doktora yaptırılmalıdır. Herhangi bir sağlık probleminiz yoksa hamile y ada yeni doğum yapmış değilseniz, doktorunuz da uygun görürse ameliyat için bir engel yoktur. Bir ameliyat düşünceniz liposuction fiyatları öğrenmeden önce kronik rahatsızlıklarınız varsa bunu özellikle belirtmelisiniz.

Liposuction En Sık Nerelerde Tercih Ediliyor?

İnatçı yağlanmalar özellikle karın bölgesi, basen, bel gibi bölgelerde ortaya çıktığı için, hastalarda genel itibariyle bu işlemi bu bölgeler için istiyor.

Liposuction Sonuçları Kalıcı Mıdır?

Liposuction ameliyatı ile kaybedilen yağlar geri alınabilir. Liposuction fiyatları öğrendikten ve ameliyat olduktan sonra, düzenli beslenme ve egzersiz hayattan çıkartılırsa, yağlar geri dönebilir. Tekrar belirtelim eğer sağlıklı beslenme ve egzersiz yapıyorsanız, kilo ve yağ alımı olmayacaktır.

Liposuction Ameliyatı Genel Anestezi İle Mi Yapılır?

Bu ameliyat hem genel anestezi hem de lokal anestezi altında yapılabilir. Bölgeye göre değişkenlik gösterdiği için 1-4 saat aralığında ameliyat tamamlanır. Vücut biçimlendirme ameliyatlarını merak ediyorsanız, post bariatrik cerrahi ve j plasma fiyatları için uygun merkezlerle görüşebilirsiniz.

J Plasma Nedir?

J Plasma fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Güzellik insanlar için her dönem vazgeçilmez olmuştur. Güzellik algısının geçmişine kadar gidersek, oldukça farklı yöntemlere de rastlamak mümkündür.

O günlerden bugüne gelişimizle beraber şimdi en son teknolojik yönteme olan J Plasma tekniğiniz konuşuyoruz. Bu vücut şekillendirme yönteminin başarısı ortada ancak, bununla beraber j plasma fiyatları da merak ediliyor. Son teknoloji ile şekillenen bu yöntem de radyo frekans enerjisi ve helyum gazı kullanılmaktadır. Teknolojik gelişmelerin yararımıza kullanıldığında oldukça başarılı sonuçlar elde edileceğini gösteren bu yöntem özellikle hanımların merak ettiği bir konu olmaya başladı.

J Plasma Nedir?

J Plasma uygulaması, vücutta ihtiyaç duyulan bölgeler için, soğuk bir plazma enerjisi kullanılarak, hızlı bir şekilde, gerilme ve sıkılaşma ortaya çıkaran bir tekniktir. Amerikalı bir doktor tarafından geliştirilen bu teknik son derece güvenli ve FDA onaylı bir teknolojidir. Özellikle yüz, boyun ve diğer vücut bölgeleri için kullanılan bu teknikte amaç sıkılaştırmaktır.

J Plasma Nasıl Yapılır?

Bu teknik vücuttaki birçok bölgede kullanılır.  Göz kapakları kadar hassas bölgelerde bile kullanımı ve başarısı görülen J Plasma, lokal ya da genel anestezi ile beraber güvenilir kliniklerde uygulanmaktadır. Ufak kesiler yapılan ciltte işlemle beraber sıkılaşma ve gerilme planlanır. J Plasma yöntemi, post bariatrik cerrahi fiyatları ile birlikte öğrenilebilir.

J Plasma Kimlere Uygulanır?

J Plasma tekniği için herhangi bir cinsiyet ayrımı söz konusu değildir.  Dileyen her kadın ve erkek bu tekniği vücutlarına uygulatabilir. Yaşa bağlı olarak vücutları esnekliğini kaybeden ya da hamilelik nedeniyle özellikle karın formu bozulan kişilere güvenle uygulanır.

Eğer bir yaş sınırı varsa o da vücut bölgesi uygulamaları için 20-70 yaş aralığı; yüz bölgesi içinse 30-80 yaş arasına rahatlıkla uygulanır. J Plasma her cilt tipi içinde uygundur. Son teknoloji J Plasma fiyatları için uzman doktorlarla görüşebilirsiniz.

Post Bariatrik Cerrahi Nedir?

Ciddi bir obezite durumu söz konusu ise, ya da diyabet ameliyatı olunduysa ve vücutta belli deformasyonlar kaldıysa, oluşan bu şekil bozuklukları için uygulanan ameliyatlara verilen genel addır. Bu ameliyatlar için post bariatrik cerrahi fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Post Bariatrik Cerrahi Avantajları Nelerdir?

Daha önceden çok yüksek bir kiloda bulunan vücut ameliyat süreci ile beraber birtakım deformasyona uğrar. Oluşan bu form kayıpları için post bariatrik cerrahi ameliyatları yapılır. Bu ameliyatların vücuda fiziksel olarak yaptığı katkının yanı sıra, verdiği psikolojik rahatlama da yadsınmaz. Vücut şekillendirme ameliyatı düşünüyor ve post bariatrik cerrahi fiyatları araştırması yapıyorsanız, uygun merkezlerle görüşebilirsiniz.

Etiketler